Diskusní téma: Je cz 805 vhodným kandidátem pro naše ozbrojené síly?

BEST software for captcha breaking!

Mashasom | 13.12.2017

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil 4.0 solve captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

Mashasom | 11.12.2017

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Essay composing in A-Level Biology

WilliamStymn | 29.06.2017


805 jde do výslužby

Honza | 06.06.2016

Tak nám v tichosti nahrazují 805 novou 806. Nulová zaměnitelnost dílů, "unikátní tehcnické řešení" - zanýtovaný závorník a ergonomie ála 50tá léta jsou minulostí. šatná zpráva je že za 806 stojí stejná patra neumětelů co dobastlila 805.

Vojta

Vojta | 27.12.2015

Bren znamená BRno a ENfield,sídla zbojovek.

Tak jsem střílel z cz 805

Ivo | 02.12.2015

Početl jsem si dojmy a názory, v obsáhlé diskusi. Lákají mě zbraně, až mě pálí dlaně. Na vojnu si vzpomínám a půjčím si samopal. Při střelbě je neposedná, mrská se a zdvíhá. Jinak ale kosa střílí, všechny rány skví se v cíli. Jsou v hoření polovině, ta když střílí sotva mine. Půjčili mi taky Brena, nevím honem jak s ním dělat. Instruktor mě učí trošku, pak to staví na dvounožku. Je tam rudá tečka malá, ta cíl teďka snadno hledá. Sypu to tam pěkně svižně, každá rána v černé mizne. Musím přiznat, střlí dobře, drží ochotně a klidně. Otázek mě ale trápí, proč ta flinta tolik váží? Padesát let po kose, v čem ta fligna asi je? Otázka je vyřešená, bezpochyby je -těhotná:) Když ji zkusím rozebrat, kam kolíky, kam je dát? Když střelím poslední střelu, kde je spuštění závěru? Proč se pažba tolik vyklá, copak není k práci zvyklá?

Ivo

222222222

Android | 07.01.2015

Re: 222222222

Rorys | 27.01.2015

CZ 805 Bren se mi nelíbí. Vzhledově je to pro mě ošklivá zbraň a stará dobrá kosa by naší armádě sloužila ještě dlouhá léta na jedničku.
Napadá mě ale něco z historie..... Když v USA v 19. století vyrobil pan Colt svůj první perkusní revolver, tak ho armáda nejprve taky moc nechtěla, že je to zbytečný, složitý atd. A když se začaly vyrábět první Colty na jednotný náboj, tak přívrženci perkusáků říkali, že je to zbytečný, že perkusní revolvery jsou už osvědčené a jediná výhoda je v tom, že nábojový Colt se rychleji nabije. A když se potom začaly vyrábět první samonabíjecí pistole, třeba Colt 1911, tak to mnozí brali jen jako moderní hračku, která je příliš drahá na to, aby nahradila armádní revolvery. Prostě je to vývoj. Nejsme i my teď na začátku něčeho podobného? Všechno nové bývá podezřelé. A je asi fakt, že CZ 805 byl před 4 lety nespolehlivý. Ale je takový i dneska? Kdoví, třeba i nám se jednou začne líbit a v armádě si dobude dobrou pověst. 

Je to sračka.

Honza | 07.12.2014

Domníval jsem se že to nemůže být tak zlé jak se povídá, spletl jsem se. Je to ještě horší. Hoši ze zbrojovky se předvedli... Když jsem zjistil že závorník je v nociči závorníku zajištěný roznýtovaným kolíkem a na čištění se musí posílat ke zbrojíři opustila mne veškerá naděje.

Re: Je to sračka.

Rolando | 03.01.2015

Hodně se na fórech zasměju, káždý je strašně chytrý, ale nikdo z Brena nestřílel. Já ho mám (Spolu s další řadou zbraní), kváky o nutnosti poslat na čištění ke zbrojíři jsou opravdu vtipné. Rozborka i čištění jsou krásně jednoduché. Možná až zde budou diskutovat lidé, kteří si jen nemastí laso nad netem, ale v životě měli jen slávii, získá diskuse jinou úroveň.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek